Aidis DalikasAidis Dalikas
Atgal
Instagram Business paskyros – jau Lietuvoje!

Šįryt atsinaujinęs Instagram programėlę pamačiau tikrai džiugią naujieną – pagaliau, kaip ir Facebook’e, galėsime atskirti verslo puslapius nuo asmeninių profilių ir, kas ypač džiugu – pradėti stebėti aiškią pasiekiamumo ir vartotojų įsitraukimo statistiką! Trumpai apie viską, ką reikia žinoti prieš pradedant naudotis šia Instagram naujiena – šiame įraše.

Visų pirma, Instagram profilio pajungimas. Pridedu puikią Instagram’o instrukciją, kurioje žingsnis po žingsnio paaiškinta, kaip susikurti Instagram Puslapį (Instagram Business Account):

Jeigu savo programėlėje dar nematote čia rodomų funkcijų – atsinaujinkite jos versiją (Android ar iOS). Jei vis dar nesiseka – teks šiek tiek palaukti. Dažniausiai tokie pasikeitimai visiems vartotojams atsiranda per kelias dienas.

Kitas svarbus dalykas, dėl kurio Instagram Business profiliai iš esmės ir yra tokie mums svarbūs – Instagram Insights.

Nuo šiol, įsijungę savo Instagram Business profilį, galėsite matyti keturis pagrindinius jūsų verslui svarbius rodiklius:

 • Impressions – kiek kartų jūsų profilio įrašai buvo parodyti per pasirinktą laikotarpį
 • Reach – kiek unikalių Instagram vartotojų juos pamatė
 • Website Clicks – kiek kartų vartotojai spaudė jūsų verslo aprašyme esančią nuorodą (į jūsų puslapį ar susisiekimo formą)
 • Follower Activity – kada dažniausiai jūsų sekėjai būna Instagrame (tai padės planuoti ateities įrašų grafiką).

 

Na, o po kiekvienu įrašu, be jau minėtų Reach ir Impressions, dar matysite ir Engagement – kiek vartotojų jį „mėgo“ ar komentavo.

Labai džiaugiamės dėl šio ilgai laukto atnaujinimo. Pagaliau matysime aiškesnius pasiekiamumo ir įsitraukimo rodiklius, kuriuos iki šiol, įvairių įrankių pagalba, galėjome matyti tik labai apibendrintus ir anaiptol ne tikslius.

Pasidalinkit savo įspūdžiais komentaruose, ir aišku, nepamirškit sekti Socialaus marketingo Facebook’o, Instagram’o LinkedIn’o ir, jeigu patinku, mano asmeninio profilio – taip nepraleisit nei vieno mūsų įrašo.


Notice: Theme without comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Please include a comments.php template in your theme. in /var/www/w_socialusmarketingas.lt/wp-includes/functions.php on line 3830

4 responses to “Instagram Business paskyros – jau Lietuvoje!”

 1. Dovydas sako:

  Turbut ne visiems dar leidžia 🙂 Nes pas manęs tokio nėra nors perrašiau instagram programą.

 2. Ignas sako:

  Kol kas laukiu, nes nors ir atnaujinau viską, bet nėr šios opcijos. tikrai gera naujiena, bus įdomu išbandyti ir sekti, kas kaip reaguoja 🙂 Dėkui.

 3. Gintarė sako:

  Laba diena,

  gal esate susidūrę su situacija, kai neranda fb page’o ir dėl to neturi su kuo susieti? Rašo, kad „Already have a Page? You may not be an admin. Contact your Page’s admin to get permissions“, tačiau aš tikrai esu admin ir tuo metu, kai jungiuosi Instagram, fb prisijungiu prie to pačio puslapio… Kitaip (ne per fb) business profile neleidžia sukurti. Bent man.

 4. Gintarė sako:

  Šiaip ne taip viskas pavyko pačiai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

http://www.socialusmarketingas.lt/instagram-business-paskyros-jau-lietuvoje