AdomasAdomas
Atgal
Atnaujinti Facebook įvykiai!

Vakar vakare Facebook programuotojai paskelbė apie atnaujintus Facebook įvykius (Events). Nuo šiol žymiai patogiau matysite visus įvykius ne tik sąrašo, bet ir kalendoriaus stiliumi.

Kaip rašoma jų blogo įraše, kūrėjai stengėsi „surasti patogesnį būdą matyti draugų gimtadienius keletą dienų iš anksto ir tuo pačiu lengviau planuoti savo savaitgalius“.

Atnaujinta įvykių funkcija leis lengviau matyti draugų gimtadienius, visus pakvietimus bei siūlomus renginius. Siūlomi renginiai bus rekomenduojami pagal jūsų turimus draugus, mėgstamus puslapius, vietas, kuriose prisiregistravote, bei jūsų naudojamas programėles. Taip pat galėsite atsakyti į visų renginių pakvietimus neišeidami iš įvykių lango.

Kol kas atnaujinti įvykiai dar neatsirado visų vartotojų Facebook paskyrose, tačiau turėtų pasirodyti artimiausiu metu.

Mes nekantriai laukiame, o jūs? 🙂


Notice: Tema be comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Įterpkite „comments.php“ šabloną (template) į savo temą. in /home/socialus/domains/socialusmarketingas.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4019

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.socialusmarketingas.lt/atnaujinti-facebook-ivykiai
Notice: Undefined index: viewed_cookie_policy in /home/socialus/domains/socialusmarketingas.lt/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/php/functions.php on line 361