Aidis DalikasAidis Dalikas
Atgal
Facebook puslapių priežiūra. Naujų gerbėjų medžioklė(2).

Praėjusią savaitę pažadėjau daugiau patarimų apie Facebook puslapių priežiūrą.

Su malonumu tęsiu pažadą. Šiandien – penktas, šiek tiek vėliau – ir dar keli:

KLAUS(Y)KIT.

Kol kas dar nepastebėjau daug prekinių ženklų, kurie aktyviau naudotųsi „Questions“ funkcija.

O be reikalo – tai labai paprastas būdas nesunkiai, neapkraunant vartotojų, sužinoti jų nuomonę vienu ar kitu jums rūpimu klausimu.

Kaip?


Tiesiog spaudžiat „Klausimas“, įrašot į atsidariusį langelį…klausimą, ir pridedat atsakymų variantus:

Apačioje galite pažymėti varnele galimybę bet kam pridėti atsakymų variantus – tai reiškia, kad jei jūsų draugai neranda sau tinkančio atsakymo, gali pridėti savo. Ir jums nebereikia laužyti galvos, ar tikrai tinkamus atsakymų variantus sugalvojote.

Kodėl?

  • Kai jūsų gerbėjas atsako į klausimą, pranešimą apie tai pamato ir jo draugai – galbūt dalis jų taip pat sugalvos pareikšti savo nuomonę, o po to – ir tapti jūsų puslapio gerbėjais.

  • Žmonės jungiasi prie jūsų puslapio, norėdami bendrauti su jūsų prekės ženklu. O jeigu jūs, nelaukdami, kol jie pareikš savo nuomonę vienu ar kitu klausimu, patys jos paklausite – uždirbsite „taškų“. Tikrai.
  • Turite progą sužinoti kažką daugiau apie savo prekės ženklo (potencialius) draugus. Ką tik panorėsite. Jeigu paklausite – yra šansų, kad jie atsakys.
  • Turite progą artimiau įtraukti gerbėjus į jūsų prekės ženklo gyvavimą. Pasiūlykite jiems išrinkti pavadinimą, nuspręsti, kurioje parduotuvėje geriau prekiauti jūsų produkcija, į kokį miestą geriau plėstis – žmogui patinka jaustis svarbiu, sprendimus nulemiančiu, galų gale – „kažko dalimi“.

Nieko tikrai neprarasite, o laimėti galite daug.

Neužilgo – ir dar vienas patarimas, todėl nepamirškit tapti mūsų gerbėjais draugais ir užsisakyti mūsų naujienų RSS arba el.paštu. Juk norėtumėt jo nepraleisti, taip?


Notice: Tema be comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Įterpkite „comments.php“ šabloną (template) į savo temą. in /home/socialus/domains/socialusmarketingas.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4592

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.socialusmarketingas.lt/facebook-puslapiu-prieziura-nauju-gerbeju-medziokle-2