Aidis DalikasAidis Dalikas
Atgal
Google+ ateina.

Prieš kelias savaites Google paskelbė apie savo socialinį tinklą, kurį daug kas jau vadina Facebook žudiku – „Google+“. Nežinau, ar tas terminas tikrai čia tinka – mano nuomone, šie du socialiniai tinklai dar ilgai koegzistuos vienas šalia kito. Viena aišku – kitaip nei ankstesni Google bandymai įeiti į socialinių tinklų „teritoriją“, šis – gan pavykęs. Per pirmąsias savaites Google+ jau surinko daugiau nei 10.000.000 vartotojų ir tapo greičiausiai istorijoje augančiu socialiniu tinklu.


Pagrindinis Google+ pranašumas – glaudi integracija su kitais Google produktais – el.paštu, naujienų skaitytuvais, dokumentų redagavimo ir saugojimo programomis, žemėlapiais, YouTube, ir galybe kitų. Iš esmės vartotojui nereikia niekur eiti – jis jau yra Google+ dalis. Tai labai padeda vartotojų skaičiaus augimui. Anketos Google „pliuse“ sukūrimas tampa tarsi natūralia įvykių seka Google paskyras turintiems vartotojams. Kiti pliusai – lengvesnė, patrauklesnė, vartotojo sąsaja, mažiau „triukšmo“ (bent kol kas), galimybė naujienas labai lengvai skelbti tik atitinkamoms kontaktų grupėms ir savotiškas „twitter-facebook hibridas“ – žmonės gali jus „sekti“, t.y., matyti jūsų viešai skelbiamą informaciją nebūtinai tik tapę jūsų „draugais“ ir gavę priėjimą prie [didelės dalies] jūsų asmeninės informacijos (kaip Facebooke).

Trumpai tariant – tai lyg Facebook’as su keliais gan svarbiais patobulinimais.

Todėl darosi dar įdomiau laukti, ką Google pasiūlys prekės ženklams, norintiems efektyviai bendrauti su vartotojais šiame tinkle. Jau girdėjome pranešimą, kad Google+ profilių versijos viešas paleidimas – didžiausias prioritetas šio socialinio tinklo vystytojams. Dalis užsiregistravusių laimingųjų galės tai išbandyti anksčiau, tačiau panašu, kad ir plačiajai publikai Google šių funkcijų pristatyti nedels.

Kai tik šios funkcijos taps plačiau prieinamos – parašysiu apie tai čia. O kol kas galite paskaityti „Už Google+“ ir „Prieš Google+“ pasisakančių nuomonių, sužinoti šiek tiek daugiau informacijos apie šį socialinį tinklą, ir tiesiog pasijuokti:

Beje, jei dar negavote Google+ pakvietimo – parašykite komentaruose (tik nepamirškit savo el.pašto adreso) ir pabandysim jums padėti:)

PAPILDYMAS:

Paskutinėmis naujienomis, Google+ jau pasiekė 18.000.000 vartotojų ribą, bet augimas po truputį lėtėja. Tačiau, kaip mashable.com pastebėjo, tai natūralu – nes šis socialinis tinklas kol kas priima tik pakvietimus turinčius vartotojus ir dar nebuvo reklamuotas nei viename iš Google produktų – o reklama YouTube tinkle ar Google.com paieškos puslapyje, kai ji pasirodys, be abejonės, bus LABAI efektyvi.Notice: Tema be comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Įterpkite „comments.php“ šabloną (template) į savo temą. in /home/socialus/domains/socialusmarketingas.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4592

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.socialusmarketingas.lt/google-plus-ateina