Aidis DalikasAidis Dalikas
Atgal
Mes nedingom!

 

Su Naujaisiais!:) Gaila, kad nepavyksta dažniau čia susitikti, ypač šiais metais – tiesiog per kasdienius darbus ir geriausių sprendimų paiešką savo klientams šiek tiek trūksta laiko prisėsti ir „pamąstyti raštu“ čia. Tačiau visada turit išeitį – užsukti pas mus į „Socialus marketingas“ ofisą  ir pasikalbėti gyvai. Visada laukiam:) 

O kol nuspręsit, kada geriausiai užsukti – kelios nuorodos į pastarosiomis savaitėmis pasirodžiusius straipsnius apie socialinius tinklus arba „Socialų marketingą“:

2013.02.10. „Verslo žinios“ rašo, kad draugystė socialiniuose tinkluose atsiperka

2013.02.11. „Verslo žinios“: Socialiniai tinklai – ne vieta reklamai

2013.02.22. Ekonomika.lt: Sėkmingas lietuvių verslas iš „Facebook“

Tiek – savaitgalio skaitiniams. Prižadam naują įrašą šiame blog’e jau ateinančią savaitę, taigi nepamirškit užsukti. Iki greito!


Notice: Theme without comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Please include a comments.php template in your theme. in /var/www/w_socialusmarketingas.lt/wp-includes/functions.php on line 3830

2 responses to “Mes nedingom!”

  1. Jonas sako:

    Nesinoriu pasirodyt priekabus, bet rekomenduoju įskiepį su kuriuo lietuviškas kabutes („ ir “) rašyti būtų kur kas patogiau http://rimas.kudelis.lt/numeric/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.socialusmarketingas.lt/mes-nedingom