Aidis DalikasAidis Dalikas
Atgal
Patogesnis būdas dalintis nuotraukomis Facebook’e

Neseniai vienas reddit vartotojas pastebėjo labai patogią Facebook funkciją (tiesa, kol kas prieinamą tik Windows vartotojams) – patogesnį būdą dalintis nuotraukomis iš interneto.

Iki šiol, radę paveikslėlį, kuriuo norime pasidalinti savo asmeniniame Facebook profilyje arba Facebook puslapyje, saugodavome jį į kompiuterį, tuomet įkeldavome jį į Facebook, o išsaugota kopija dažniausiai likdavo mūsų kietuosiuose diskuose. Dabar šio veiksmo galima išvengti, pagreitinant procesą ir tuo pačiu apsaugant kompiuterio darbalaukį nuo visokių „Laikinas_foto“ folderių. Viskas, ką reikia daryti, tai:

Vietoj to, kad išsaugotumėte nuotrauką kietajame diske („Save image as…“), spauskite „Copy image URL“ – taip nukopijuosite paties paveikslėlio adresą. Tuomet:

Kaip ir anksčiau, savo Facebook profilyje ar Facebook puslapyje spauskite „Photo/Video“–>“Upload Photo“–>“Choose File“, ir…

„File name“ laukelyje spauskite Ctrl+V. Įkopijavę paveikslėlio internetinį adresą į šį laukelį, spauskite „Open“ ir… Voilà! 

Kačiukų kelias iš interneto platybių į jūsų profilį ką tik gerokai sutrumpėjo.

Geros dienos!

 


Notice: Theme without comments.php yra nebenaudojama nuo 3.0 versijos, tačiau neturi pakaitalo. Please include a comments.php template in your theme. in /var/www/w_socialusmarketingas.lt/wp-includes/functions.php on line 3830

4 responses to “Patogesnis būdas dalintis nuotraukomis Facebook’e”

  1. Domas sako:

    Neblogai 🙂 Bet su dragdis.com pasidalinti paveikslėliu Facebook yra žymiai greičiau! Štai video kaip tai atrodo:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://www.socialusmarketingas.lt/patogesnis-budas-dalintis-nuotraukomis-facebooke